Rezultate clasa a XI-a

MINISTERUL EDUCAŢIEI NAŢIONALE ŞI CERCETĂRII ŞTIINŢIFICE
LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI VITEAZUL" ZALAU
OLIMPIADA LA DISCIPLINELE DIN A.C. TEHNOLOGII
DOMENIUL CONSTRUCŢII, INSTALAŢII ŞI LUCRĂRI PUBLICE
ETAPA NAŢIONALĂ: 18-22 APRILIE 2016

 

Rezultate finale - clasa a XI-a 

 

Nr. Crt.

Numele si prenumele elevului

UNITATEA DE PROVENIENŢĂ

Judeţ

PUNCTAJ PROBĂ  SCRISĂ

PUNCTAJ PROBA PRACTICĂ

PUNCTAJ FINAL

1

CUC EMIL ANDREI

COLEGIUL TEHNIC "CONSTANTIN BRANCUSI" ORADEA

BIHOR

100

86

93.00

2

ŞANDRU P. ALIN

COLEGIUL TEHNIC "GHE. ASACHI" ONEŞTI

BACAU

96

84

90.00

3

MOROZ V.  DIONISIE

COLEGIUL TEHNIC “GH. ASACHI” IAȘI, IAŞI

IASI

95

83

89.00

4

DOBOS LÁSZLÓ

LICEUL TEHNOLOGIC  "KÓS KÁROLY" MIERCUREA CIUC

HARGHITA

81

78

79.50

5

BRĂTILĂ DUMITRU AUREL

COLEGIUL TEHNIC MOTRU, GORJ

GORJ

78

77

77.50

6

BĂDELIŢĂ  L. TIMOTEI GABRIEL

COLEGIUL TEHNIC CĂRĂŞAN REȘIȚA, CARAŞ-SEVERIN

CARAS SEVERIN

64

86

75.00

7

MITRAN GH. NICOLAE

LICEUL "CONSTANTIN BRÂNCOVEANU", HOREZU,VÂLCEA

VALCEA

91

52

71.50

8

CĂRBUNARU V.   NICOLETA CRISTINA

LICEUL TEHNOLOGIC ”I. C. BRĂTIANU” N. BĂLCESCU, JUD. CONSTANŢA

CONSTANTA

80

61

70.50

9

LUPU BOGDAN

LICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU" VASLUI, VASLUI

VASLUI

79

61

70.00

10

BUICU A. IONUŢ DANIEL

COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE DIMA" PITEŞTI

ARGEŞ

73

64

68.50

11

CHIRA B. ANDREI

COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ NAPOCA

CLUJ

65

72

68.50

12

LECA V-G IONEL-MARIUS

LICEUL TEHNOLOGIC “ALEX. I. CUZA” SLOBOZIA

IALOMITA

62

70

66.00

13

IACOVIŢĂ ANDREI SAMUEL

COLEGIUL TEHNIC, RĂDĂUȚI, SUCEAVA

SUCEAVA

65

64

64.50

14

DAVIDOV D. ANDREI VALENTIN

LICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU" TULCEA, TULCEA

TULCEA

73

55

64.00

15

ŞERBĂNUCĂ GABRIEL

COLEGIULTEHNIC ,,MIRCEACRISTEA,, BRAŞOV

BRASOV

63

64

63.50

16

PATACHE MARIUS LEONARD

COLEGIUL TEHNIC ”PETRU PONI” ROMAN, JUDEȚUL NEAMȚ

NEAMT

66

60

63.00

17

BUZATU I. ADRIAN IULIAN

LICEUL TEHNOLOGIC „DIMITRIE FILIŞANU”, FILIAŞI, DOLJ

DOLJ

65.5

58

61.75

18

MICHI COSMIN

LICEUL TEHNOLOGIC "ŞCOALA NAŢIONALĂ DE GAZ" MEDIAŞ, JUD. SIBIU

SIBIU

58

65

61.50

19

DINU D. LIVIU MĂDĂLIN

LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE MIHAESCU" TÂRGOVIŞTE, DÂMBOVIŢA

DÂMBOVIŢA

59

63

61.00

20

TĂNAS SERGIO

COLEGIUL TEHNIC “DORIN PAVEL”ALBA IULIA JUD. ALBA

ALBA

54

56

55.00

21

CONSTANTIN N FLORIN COSMIN

LICEUL TEHNOLOGIC ,,NICOLAE BALCESCU” OLTENITA/CALARASI

CALARASI

52

43

47.50

22

BORLAN ŞTEFANIA PAMELA

COLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" BAIA MARE, MARAMURES

MARAMURES

47

 

 

23

DRAGOŞ  V. DANIEL

COLEGIUL TEHNIC ”ION MINCU”, TIMIȘOARA, TIMIȘ

TIMIS

40

 

 

24

LUCA C. ANAMARIA ANCUŢA

COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD

ARAD

34

 

 

25

MOLDOVAN MARIA LUCREȚIA

LICUL TEHNOLOGIC ”OVID DENSUȘIANU”, CĂLAN, HUNEDOARA

HUNEDOARA

40

 

 

26

POPESCU C. BIANCA MIHAELA

COLEGIUL TEHNIC "TOMA N. SOCOLESCU" - PLOIEŞTI, PRAHOVA

PRAHOVA

44

 

 

 

Descarcă AICI tabel rezultate cu semnături.

Cine e online?

Avem 9 vizitatori și nici un membru online

Comisia de organizare

Date de contact:

Secretar/webmaster: 

0735 876 863

Contact Liceu

Liceul Tehnologic "Mihai Viteazul" - Zalău

Str. Tudor Vladimiresc nr. 5, 450090, Sălaj

Telefon / Fax 0260 613 853