Rezultate clasa a XII-a

MINISTERUL EDUCAŢIEI NAŢIONALE ŞI CERCETĂRII ŞTIINŢIFICE
LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI VITEAZUL" ZALAU
OLIMPIADA LA DISCIPLINELE DIN A.C. TEHNOLOGII
DOMENIUL CONSTRUCŢII, INSTALAŢII ŞI LUCRĂRI PUBLICE
ETAPA NAŢIONALĂ: 18-22 APRILIE 2016

 

Rezultate finale - clasa a XII-a 

 

NR. CRT.

NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI

UNITATEA DE PROVENIENŢĂ

JUDEŢUL

PUNCTAJ PROBĂ  SCRISĂ

PUNCTAJ PROBA PRACTICĂ

PUNCTAJ FINAL

1

BERNIC BOGDAN

COLEGIUL TEHNIC “GH. ASACHI” IAȘI, IAŞI

IASI

100

100

100.00

2

PRUNDOIU E. RAUL FELIX

COLEGIUL TEHNIC "GHE. ASACHI" ONEŞTI

BACAU

99

99

99.00

3

CIURDAŞ IOIEL DANIEL

COLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" BAIA MARE, MARAMURES

MARAMURES

91

92

91.50

4

POPA MIHAI

COLEGIUL TEHNIC "CONSTANTIN BRANCUSI" ORADEA

BIHOR

78

100

89.00

5

IVAŞCU G. GEORGE ROBERT

COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE DIMA" PITEŞTI

ARGEŞ

78

98

88.00

6

CIOBANU A. CĂTĂLIN ANTON

COLEGIUL TEHNIC ”ION MINCU”, TIMIȘOARA, TIMIȘ

TIMIS

73

95

84.00

7

AMARIEI VIRGIL

COLEGIUL TEHNIC ”MIRON COSTIN” ROMAN, JUDEȚUL NEAMȚ

NEAMT

64

99

81.50

8

CARAIGNAT S. DAN

LICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU" TULCEA, TULCEA

TULCEA

75

85

80.00

9

ENACHE  N.VALENTIN HARALAMBIE

LICEUL TEHNOLOGIC „DIMITRIE FILIŞANU”, FILIAŞI, DOLJ

DOLJ

69

88

78.50

10

MĂRGINEAN ANDREI NICOLAE

COLEGIUL TEHNIC AIUD
JUD. ALBA

ALBA

69

84

76.50

11

COSTACHE G.IONUȚ COSMIN

COLEGIUL TEHNIC "TOMIS" , CONSTANTA

CONSTANTA

78

66

72.00

12

BONDA C. MOISE DAN

COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ NAPOCA

CLUJ

71

69

70.00

13

NIŢU G. ADRIAN COSMIN

COLEGIUL TEHNIC "TOMA N. SOCOLESCU" - PROIEŞTI, PRAHOVA

PRAHOVA

50

77

63.50

14

TUDOR A. ADRIAN GEORGE

LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE MIHAESCU" TÂRGOVIŞTE, DÂMBOVIŢA

DÂMBOVIŢA

55

64

59.50

15

DARICIUC CIPRIAN

COLEGIUL TEHNIC, RĂDĂUȚI, SUCEAVA

SUCEAVA

66

52

59.00

16

JÁNÓ ÁRON

LICEUL TEHNOLOGIC  "KÓS KÁROLY" MIERCUREA CIUC

HARGHITA

50

68

59.00

17

ZOTA V. GEORGIAN

LICEUL TEHNOLOGIC “HENRI COANDĂ“BUZĂU

BUZAU

50

61

55.50

18

DOBRE ALINA MIHAELA

LICUL TEHNOLOGIC ”OVID DENSUȘIANU”, CĂLAN, HUNEDOARA

HUNEDOARA

53

52

52.50

19

ŞCHIOPU VASILICĂ

LICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU" VASLUI, VASLUI

VASLUI

53

44

48.50

20

DASCĂLU I. VASILE- IULIAN

LICEUL "CONSTANTIN BRÂNCOVEANU", HOREZU,VÂLCEA

VALCEA

50

30

40.00

21

NECULA GH. DORINA MARIANA

LICEUL TEHNOLOGIC “ALEX. I. CUZA” SLOBOZIA

IALOMITA

51

21

36.00

22

DEMIAN DUMITRU RAREȘ

LICEUL TEHNOLOGIC DE C-ȚII ȘI ARHITECTURĂ  "CAROL I", SIBIU

SIBIU

44

   

23

NECULA C MARIUS MADALIN

LICEUL TEHNOLOGIC ,,DAN MATEESCU” CALARASI

CALARASI

39

   

24

OHENTAR I. ORLANDO ALEXANDRU

COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD

ARAD

38

   

 

 

Descarcă AICI tabel rezultate cu semnături. 

Cine e online?

Avem 7 vizitatori și nici un membru online

Comisia de organizare

Date de contact:

Secretar/webmaster: 

0735 876 863

Contact Liceu

Liceul Tehnologic "Mihai Viteazul" - Zalău

Str. Tudor Vladimiresc nr. 5, 450090, Sălaj

Telefon / Fax 0260 613 853