Lista participanti - clasa a XI -a

NR. CRT.

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

ŞCOALA DE PROVENIENŢĂ

CADRE DIDACTICE CARE AU PREGĂTIT ELEVUL

 1

BADELIŢĂ  L. TIMOTEI GABRIEL

COLEGIUL TEHNIC CĂRĂŞAN REȘIȚA, CARAŞ-SEVERIN

PROF.  MANU FELICIA
PROF.  ON GEORGETA

BORLAN ŞTEFANIA PAMELA

COLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" BAIA MARE, MARAMURES

CHIŞ CRINA, GLODEAN LIGIA, MÎNDRUŢESCU CARMEN, MĂRGINAŞ VASILE, OFRIM CAMELIA

 3

BRĂTILĂ DUMITRU AUREL

COLEGIUL TEHNIC MOTRU, GORJ

OLTEANU MARINELA, RÂMESCU RODICA, OPREA ANETA, RUŞEŢ ADELA

 4

BUICU A. IONUŢ DANIEL

COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE DIMA" PITEŞTI

SORESCU MARIA, MARINESCU ELENA, PREDA MARIOARA, MUSTĂŢEA ALEXANDRU, MUSTĂŢEA LILIANA

 5

BUZATU I. ADRIAN IULIAN

LICEUL TEHNOLOGIC „DIMITRIE FILIŞANU”, FILIAŞI, DOLJ

AGAPIE LUCIEA MINODORA, BARBU ALEXANDRA, DUMITRU FELICIA

 6

CĂRBUNARU V.   NICOLETA CRISTINA

LICEUL TEHNOLOGIC ”I. C. BRĂTIANU” N. BĂLCESCU, JUD. CONSTANŢA

ȘAPERA ECATERINA, FRIGIOIU LUIGI

 7

CHIRA B. ANDREI

COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ NAPOCA

GLIGAN AURORA, FAUR MARIANA, MOLDOVAN CORINA, UNGUR LAURA, BLAGA SERGIU

 8

CONSTANTIN N FLORIN COSMIN

LICEUL TEHNOLOGIC ,,NICOLAE BALCESCU” OLTENITA/CALARASI

NICULESCU EMILIA

 9

CUC EMIL ANDREI

COLEGIUL TEHNIC "CONSTANTIN BRANCUSI" ORADEA

GALE MONICA, BRAD MAGDALENA

 10

DAVIDOV D. ANDREI VALENTIN

LICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU" TULCEA, TULCEA

VÂRTOSU IOANA, POPESCU CRISTA-ALEXANDRA

11 

DINU D. LIVIU MĂDĂLIN

LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE MIHAESCU" TÂRGOVIŞTE, DÂMBOVIŢA

ION ECATERINA, BADEA MARIA, CONSTANTIN IULIA, MANEA VIORICA

12 

DOBOS LÁSZLÓ

LICEUL TEHNOLOGIC  "KÓS KÁROLY" MIERCUREA CIUC

PÁLFI GÉZA, KUTAS ATTILA, TAMÁS KRISZTINA

 13

DRAGOŞ  V. DANIEL

COLEGIUL TEHNIC ”ION MINCU”, TIMIȘOARA, TIMIȘ

ING. GOLCEA DOINA
 ING. BRATOSIN SORIN
   ING. MIC CARMENCITA

14 

IACOBIŢĂ ANDREI SAMUEL

COLEGIUL TEHNIC, RĂDĂUȚI, SUCEAVA

UDUDEC OANA, COTOS GHEORGHE, MEHEDIN MARIA

15 

LECA V-G IONEL-MARIUS

LICEUL TEHNOLOGIC “ALEX. I. CUZA” SLOBOZIA

SOCOL VALERIA
DRAGOMIR DAN
CHECIU GABRIELA

 16

LUCA C. ANAMARIA ANCUŢA

COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD

GOLDIŞ DANIELA

 17

LUPU BOGDAN

LICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU" VASLUI, VASLUI

MACHIDON DESDEMONA

 18

MICHI COSMIN

LICEUL TEHNOLOGIC "ŞCOALA NAŢIONALĂ DE GAZ" MEDIAŞ, JUD. SIBIU

BORCEA VASILE, BORCEA VERA

 19

MITRAN GH. NICOLAE

LICEUL "CONSTANTIN BRÂNCOVEANU", HOREZU,VÂLCEA

RĂDULESCU MIHAI, RUJAN ELENA

 20

MOLDOVAN MARIA LUCREȚIA

LICUL TEHNOLOGIC ”OVID DENSUȘIANU”, CĂLAN, HUNEDOARA

MATEI VENERA              MICȘONIU DUMITRU           FULEA ANGELICA

 21

MOROZ DIONISIE

COLEGIUL TEHNIC “GH. ASACHI” IAȘI, IAŞI

TANASA ANDA, AMARANDEI ANDREIA, MANTA DAN, BOTEZ CARMEN

 22

PATACHE MARIUS LEONARD

COLEGIUL TEHNIC ”PETRU PONI” ROMAN, JUDEȚUL NEAMȚ

HURJUI MIRELA

 23

ȘERBĂNUCĂ GABRIEL

COLEGIULTEHNIC ,,MIRCEACRISTEA,, BRAŞOV

BUCSA RODICA
RAIMER MARIA
MEREUTA FELICIA

 24

TANAS SERGIO

COLEGIUL TEHNIC “DORIN PAVEL”ALBA IULIA JUD. ALBA

PROF. MUNTEAN IOAN, PROF. MATEȘ RODICA

 25

POPESCU C. BIANCA MIHAELA

COLEGIUL TEHNIC "TOMA N. SOCOLESCU" - PROIEŞTI, PRAHOVA

RADU EUGEN, CAPRARU STELUTA

 26

ŞANDRU P. ALIN

COLEGIUL TEHNIC "GHE. ASACHI" ONEŞTI

PÂSLARU MARIA

Cine e online?

Avem 5 vizitatori și nici un membru online

Comisia de organizare

Date de contact:

Secretar/webmaster: 

0735 876 863

Contact Liceu

Liceul Tehnologic "Mihai Viteazul" - Zalău

Str. Tudor Vladimiresc nr. 5, 450090, Sălaj

Telefon / Fax 0260 613 853