Lista participanti - clasa a XII -a

NR. CRT.

NUMELE ŞI PRENUMELE ELEVULUI

ŞCOALA DE PROVENIENŢĂ

CADRE DIDACTICE CARE AU PREGĂTIT ELEVUL

      1

AMARIEI VIRGIL

COLEGIUL TEHNIC ”MIRON COSTIN” ROMAN, JUDEȚUL NEAMȚ

ADĂSCĂLIŢEI MARINELA, CĂRPUŞOR CRINA

BERNIC BOGDAN

COLEGIUL TEHNIC “GH. ASACHI” IAȘI, IAŞI

TANASA ANDA, AMARANDEI ANDREIA, MANTA DAN,  BACALU MARIA,  BOTEZ CARMEN

 3

BONDA C. MOISE DAN

COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ NAPOCA

FAUR MARIANA, MOLDVAI ALINA, FEHER ANDREI

 4

CARAIGNAT S. DAN

LICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU" TULCEA, TULCEA

VÂRTOSU IOANA, ŞTEFAN LENUŢA

 5

CIOBANU A. CĂTĂLIN ANTON

COLEGIUL TEHNIC ”ION MINCU”, TIMIȘOARA, TIMIȘ

ING. GOLCEA DOINA,  ING. BRATOSIN SORIN,  ING. MIC CARMENCITA

 6

CIURDAŞ IOIEL DANIEL

COLEGIUL TEHNIC "ANGHEL SALIGNY" BAIA MARE, MARAMURES

CHIŞ CRINA, GLODEAN LIGIA, MÎNDRUŢESCU CARMEN, MĂRGINAŞ VASILE, OFRIM CAMELIA

COSTACHE G.IONUȚ COSMIN

COLEGIUL TEHNIC "TOMIS" , CONSTANTA

DUMITROF DOINA, IONESCU CAMELIA, GHEORGHE CARMEN, BUTA CAMELIA

 8

DARICIUC CIPRIAN

COLEGIUL TEHNIC, RĂDĂUȚI, SUCEAVA

UDUDEC OANA, COTOS GHEORGHE, MEHEDIN MARIA

 9

DASCĂLU I. VASILE- IULIAN

LICEUL "CONSTANTIN BRÂNCOVEANU", HOREZU,VÂLCEA

RĂDULESCU MIHAI, RUJAN ELENA

 10

DEMIAN DUMITRU RAREȘ

LICEUL TEHNOLOGIC DE C-ȚII ȘI ARHITECTURĂ  "CAROL I", SIBIU

BUNEA ADRIANA, MĂRGĂRITA VASILE, OPRICĂ MARIA, POP ANA IUSTINA

11 

DOBRE ALINA MIHAELA

LICUL TEHNOLOGIC ”OVID DENSUȘIANU”, CĂLAN, HUNEDOARA

MATEI VENERA              MICȘONIU DUMITRU           FULEA ANGELICA             

12 

ENACHE  N.VALENTIN HARALAMBIE

LICEUL TEHNOLOGIC „DIMITRIE FILIŞANU”, FILIAŞI, DOLJ

AGAPIE LUCIEA MINODORA, BARBU ALEXANDRA

 13

IVAŞCU G. GEORGE ROBERT

COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE DIMA" PITEŞTI

SORESCU MARIA, MARINESCU ELENA, PREDA MARIOARA, MUSTĂŢEA ALEXANDRU, MUSTĂŢEA LILIANA, BĂDESCU DAN

 14

JÁNÓ ÁRON

LICEUL TEHNOLOGIC  "KÓS KÁROLY" MIERCUREA CIUC

PÁLFI GÉZA, KUTAS ATTILA, TAMÁS KRISZTINA

 15

MĂRGINEAN ANDREI NICOLAE

COLEGIUL TEHNIC AIUD
JUD. ALBA

PROF.  KOVACS IBOLYA, PROF.  PISTOL NICOLAE

16 

NECULA C MARIUS MADALIN

LICEUL TEHNOLOGIC ,,DAN MATEESCU” CALARASI

CALARASU IULIA,  IOAN DOINITA

 17

NECULA GH. DORINA MARIANA

LICEUL TEHNOLOGIC “ALEX. I. CUZA” SLOBOZIA

SOCOL VALERIA, DRAGOMIR DAN, CHECIU GABRIELA

 18

NIŢU G. ADRIAN COSMIN

COLEGIUL TEHNIC "TOMA N. SOCOLESCU" - PROIEŞTI, PRAHOVA

DONTU CARMEN, MARIN LIVIU

 19

OHENTAR I. ORLANDO ALEXANDRU

COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI PROTECTIA MEDIULUI ARAD

TOLCI-SOARE ANICA, RUSU DAN

 20

POPA MIHAI

COLEGIUL TEHNIC "CONSTANTIN BRANCUSI" ORADEA

GALE MONICA, BRAD MAGDALENA, CHIS ANGELA

 21

PRUNDOIU E. RAUL FELIX

COLEGIUL TEHNIC "GHE. ASACHI" ONEŞTI

PÂSLARU MARIA

 22

ŞCHIPU VASILICĂ

LICEUL TEHNOLOGIC "ION MINCU" VASLUI, VASLUI

PĂPĂTOIU ADRIANA

 23

TUDOR A. ADRIAN GHEORGHE

LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE MIHAESCU" TÂRGOVIŞTE, DÂMBOVIŢA

ION ECATERINA, BADEA MARIA, CONSTANTIN IULIA, MANEA VIORICA

 24

ZOTA V. GEORGIAN

LICEUL TEHNOLOGIC “HENRI COANDĂ“BUZĂU

STANEMIR MIOARA, FLORESCU CARMEN

Cine e online?

Avem 10 vizitatori și nici un membru online

Comisia de organizare

Date de contact:

Secretar/webmaster: 

0735 876 863

Contact Liceu

Liceul Tehnologic "Mihai Viteazul" - Zalău

Str. Tudor Vladimiresc nr. 5, 450090, Sălaj

Telefon / Fax 0260 613 853